komplexní řešení pro

ČISTÝ VZDUCH & ÚSPORU ENERGIE

Samostatné nezávislé řešení Airius PureAir

Moderní technologie pro bezpečný a zdravý vzduch v komerčních a průmyslových budovách.

picture

Současná potřeba kontroly vnitřního klimatu nás přiměla nabídnout našim zákazníkům ideální řešení jak ochránit sebe i své zákazníky. Protože jsme chtěli to nejlepší řešení sáhli jsme k novým moderním technologiím bipolární plazmové ionizace a Photohydroionizace.

Hlavní výhodou tohoto způsobu čištění vzduchu a povrchů je možnost všechny produkty používat za přítomnosti lidí a zvířat . Jde tak o kontinuální čištění vzduch a povrchů 24/h a 7 dní v týdnu. Zároveň se jedná o takzvané aktivní čištění, což znamená že oproti běžně užívaným čističkám vzduchu, zde nemusí čištěný vzduch projít čistícím zařízením.

Ventilátory Airius , vynikající svou funkcí distribuce vzduchu po prostoru, jsou ideální pro využití těchto moderních technologií. Nabízíme tři řady produktů, s velkým množstvím vzduchového výkonu, a tak máme řešení prakticky pro jakoukoliv instalaci.

picture

Airius PureAir PHI

Tento model používá patentovaný systém modrého světla PHI (fotohydroionizace), který promítá širokospektrální HE / UV světlo na čtyřkovový katalyzátor.

To způsobí jedinečnou oxidační reakci, při které vznikají oxidanty zvané ionizované hydroperoxidy. Tyto bezpečné a přirozeně se vyskytující oxidy cirkulují vaším interiérem pomocí ventilátoru a zajišťují nepřetržité čištění vzduchu.

Zde naleznete laboratorní testy ventilátorů Airius PureAir PHI https://mediaboard.brandcloud.pro/link/POUlLkQP
AIRIUS PureAir Plus

Varianta ventilátorů Airius s NPBI (needle point bipolar ionization). Jedná se o ventilátory se samočistící jednotkou GPS, která vystřeluje velké množství kladných a záporných iontů. Ty se pak vážou na bakterie, těkavé látky, pachové částice a rozkládají je na neškodné částice. Jde v podstatě o přírodní proces, který se vyskytuje například u vodopádů nebo vysokých horských polohách.

AIRIUS PureAir Pearl

Varianta ventilátorů Airius s NPBI (needle point bipolar ionization). Jedná se o ventilátory se sčistící jednotkou Plasma Air, která vystřeluje velké množství kladných a záporných iontů. Funkčně je princip shodný s jednotkami PureAir Plus , jen se zde musí čistící jednotka Plasma Air čistit ručně.

Řešení pro stávající vzduchotechnické systémy ATMOS AIR

Pro již exitující systémy vzduchotechniky používáme systém společnosti AtmosAir.

AtmosAir ™ zajišťuje nepřetržité čištění vnitřních prostor a současně snižuje emise a spotřebu energie.

V budovách trávíme 90 % času, špatná kvalita vnitřního ovzduší (IAQ) je jednou z pěti největších zdravotních hrozeb ve Spojených státech. V budovách se hromadí nebezpečné viry, bakterie, spóry plísní a těkavých organických sloučenin.

Jedinečná technologie AtmosAir využívá k neutralizaci těchto škodlivin ve vzduchu a na povrchu přirozený, certifikovaný proces bez ozónu, zvaný Bipolární plazmová ionizace.

picture

Technologie AtmosAir využívá sílu přírody

Vzduchové ionty obsahují kyslík a atomy kyslíku mají několik vrstev elektronů. Elektrony jsou subatomární částice, které drží záporný elektrický náboj. Atomy kyslíku přitahují znečišťující látky, které mají opačný náboj. V blízkosti vodopádů, surfování v oceánu a v bouřkách tato reakce přirozeně čistí vzduch od znečišťujících látek. Bez systému čištění vzduchu se znečišťující látky zvyšují na toxické úrovně - a to ohrožuje zdraví a bezpečnost všech, kdo tento vzduch dýchají.

Technologie AtmosAir využívá výboje studeného plazmatu bipolární ionizační trubice, které napodobují tento přirozený čisticí účinek a nevyzařují teplo, světlo ani jiné nežádoucí vedlejší produkty. Důkladně testovaná a nezávisle ověřená technologie AtmosAir obnovuje vzduch, který dýcháte, a zanechává kvalitní prostředí jako zázemí pro všechny vaše aktivity.
AtmosAir je prokazatelně efektivní

Rozbije buněčnou strukturu známých virů, jako je například Koronavirus

AtmosAir naplňuje vzduch ionty, které se vážou na škodlivé prvky a neutralizují je, čímž se vytváří kvalita vzduchu podobná té, za kterou se vydáváme do vysokohorských nadmořských výšek.

Efektivní a dlouhotrvající účinek

Monitorování kvality vzduchu AtmosAir nabízí vzduchové senzory nejvyšší kvality na trhu. Průměrný dospělý vdechne 11 500 litrů vzduchu denně. Tak pojďme dýchat vzduch čistý a zdravý!

Zapomeňte na neúčinnou filtraci nebo škodlivé UV paprsky. Technologie AtmosAir je certifikována bez ozónu a neprodukuje žádné nebezpečné chemikálie. Jednoduše čistý vzduch, který je podložen recenzovanými výzkumy, monitorováním a důkladným testováním.


  • Monitorování v reálném čase
  • Kompatibilní se systémy automatizace budov
  • Šifrovaná data
  • Přesné a samokalibrační
  • Výměna kazet se senzory je nutná pouze každé dva roky
  • Automatická oznámení
  • Týdenní souhrny
  • Interaktivní panel

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zhotovení návrhu nás můžete kontaktovat.


Bezpecny vzduch s.r.o.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7


obchod@bezpecnyvzduch.cz +420 602 312 175