komplexní řešení pro

ČISTÝ VZDUCH & ÚSPORU ENERGIE

Bezpečný vzduch je váš partner v oblasti technologií k úsporám. Pomáháme snižovat emise CO2 a teplené i finanční ztráty způsobené neefektivním chlazením, topením a ventilací. Poskytujeme komplexní a udržitelné řešení na míru, od návrhu po servis. Jsme českým distributorem pro Airius, AtmosAir, Expansion Electronics, Oxycom, Suncooler a Superior Radiant Products a další.

ČIŠTĚNÍ VZDUCHU A POVRCHŮ

Inovativní technologie, kterými námi nabízené produkty disponují, dokážou na rozdíl od konkurenčních produktů AKTIVNĚ čistit nejen vzduch, ale i povrchy. Proto produkty, které využívají technologie bipolární plazmové ionizace a fotohydroionizace, dodáváme jak do stávajících vzduchotechnických systémů, tak jako samostatné čisticí zařízení.

picture

Zdravotní rizika špatného ovzduší

V budovách trávíme 90 % času, špatná kvalita vnitřního ovzduší (IAQ) je jednou z pěti největších zdravotních hrozeb ve Spojených státech. V budovách se hromadí nebezpečné viry, bakterie, spóry plísní a těkavých organických sloučenin.

Současná potřeba kontroly vnitřního klimatu nás přiměla nabídnout našim zákazníkům ideální řešení jak ochránit sebe, své zaměstnance i své zákazníky. Protože jsme chtěli to nejlepší řešení sáhli jsme k novým moderním technologiím bipolární plazmové ionizace a fotohydroionizace.

24/7 čištění i za přítomosti lidí

Hlavní výhodou tohoto způsobu čištění vzduchu a povrchů je možnost všechny produkty používat za přítomnosti lidí a zvířat. Jde tak o kontinuální čištění vzduch a povrchů 24/7. Zároveň se jedná o takzvané aktivní čištění, což znamená že oproti běžně užívaným čističkám vzduchu zde nemusí čištěný vzduch projít čistícím zařízením.

picture

Moderní technologie pro kontrolu klimatu

Využíváme dvou technologií, v první řadě patentovaný systém modrého světla PHI (fotohydroionizace), který promítá širokospektrální HE / UV světlo na čtyřkovový katalyzátor. To způsobí jedinečnou oxidační reakci, při které vznikají oxidanty zvané ionizované hydroperoxidy. Tyto bezpečné a přirozeně se vyskytující oxidy cirkulují vaším interiérem pomocí ventilátoru a zajišťují nepřetržité čištění vzduchu.
Řešení pro stávající vzduchotechnické systémy

Pro již exitující systémy vzduchotechniky používáme systém společnosti AtmosAir

Jejichž jedinečná technologie využívá k neutralizaci škodlivin ve vzduchu a na povrchu přirozený, certifikovaný proces bez ozónu, zvaný bipolární plazmová ionizace.

Technologie využívá výboje studeného plazmatu bipolární ionizační trubice, které napodobují přirozený čisticí účinek a nevyzařují teplo, světlo ani jiné nežádoucí vedlejší produkty. Důkladně testovaná a nezávisle ověřená technologie AtmosAir obnovuje vzduch, který dýcháte, a zanechává kvalitní prostředí jako zázemí pro všechny aktivity.

Obě technologie mimo jiné dokáží rozbít buněčnou strukturu známých virů, jako je například Koronavirus.

picture

Zajímá vás více informací? Pokračujte na stránky zaměřené na čištění vzduchu ZDE.
Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zhotovení návrhu nás můžete kontaktovat.


Bezpecny vzduch s.r.o.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7


obchod@bezpecnyvzduch.cz +420 602 312 175