komplexní řešení pro

ČISTÝ VZDUCH & ÚSPORU ENERGIE

Bezpečný vzduch je váš partner v oblasti technologií k úsporám. Pomáháme snižovat emise CO2 a teplené i finanční ztráty způsobené neefektivním chlazením, topením a ventilací. Poskytujeme komplexní a udržitelné řešení na míru, od návrhu po servis. Jsme českým distributorem pro Airius, AtmosAir, Expansion Electronics, Oxycom, Suncooler a Superior Radiant Products a další.

AKTIVNÍ ELEKTROSTATICKÉ FILTRY

Aktivní elektrostatické filtry nahrazují klasické filtry ve vzduchotechnických zařízeních.

picture

Vysoká účinnost filtrace

Využíváme produkty FE/FEL SYSTEM, které zaručují vysokou účinnost filtrace, minimální spotřebu elektrické energie, jsou plně recyklovatelné (100 % hliník) a obnovitelné materiály. Filtry mají nízkou tlakovou ztrátu, čímž lze snížit výkon vzduchotechniky. Filtry se nemění, stačí je jedenkrát za rok jednoduše vyprat, nikoliv neustále vyměňovat. Rozměry našich filtrů jsou standardizované a lze je využít v téměř kterémkoliv stávajícím i novém vzduchotechnickém systému.

Šetrnější k životnímu prostředí

Výběrem aktivních elektrostatických filtrů jednoduše výrazně zmodernizujete stávající větrací jednotky, zajistíte energetické úspory a dokážete snížit zatížení ventilace.
A zároveň velmi výrazně snížíte uhlíkovou stopu.

Zajímá vás více informací? Pokračujte na stránky zaměřené na elektrostatické filtry ZDE.

picture

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zhotovení návrhu nás můžete kontaktovat.


Bezpecny vzduch s.r.o.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7


obchod@bezpecnyvzduch.cz +420 602 312 175