komplexní řešení pro

ČISTÝ VZDUCH & ÚSPORU ENERGIE

Bezpečný vzduch je váš partner v oblasti technologií k úsporám. Pomáháme snižovat emise CO2 a teplené i finanční ztráty způsobené neefektivním chlazením, topením a ventilací. Poskytujeme komplexní a udržitelné řešení na míru, od návrhu po servis. Jsme českým distributorem pro Airius, AtmosAir, Expansion Electronics, Oxycom, Suncooler a Superior Radiant Products a další.

DESTRATIFIKACE
snížení energetických ztrát způsobených vysokými stropy

Destratifikační ventilátory Airius dokážou díky funkci patentovaného statoru a tvaru výstupu distribuovat velký objem vzduchu i přes malou rychlost, a to při minimálním příkonu. Výstup vzduchu je laminární bez turbulencí a nevytváří proto žádný průvan. Široká řada produktů pro různé aplikace a výšky zavěšení se tak dokáže přizpůsobit všem prostorům.

picture

Na rozdíl od konkurenčních destratifikačních ventilátorů se vzduch při kontaktu se zemí neodrazí zpět, ale pomalu se „plazí“ po zemi. Stoupat vzhůru začne až ve chvíli, kdy narazí na překážku. Dostane se proto i pod regály nebo palety.

Úspory na vytápění se podle instalace a typu budovy pohybují mezi 20–70 %. V létě navíc ventilátory dokážou pocitově ochladit prostor až o 7°C. Protože spolupracují se stávajícími chladícími, topnými a vzduchotechnickými systémy, je návratnost investice velice rychlá.

Zajímá vás více informací? Pokračujte na stránky zaměřené na destratifikaci ZDE.

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o zhotovení návrhu nás můžete kontaktovat.


Bezpecny vzduch s.r.o.
Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7


obchod@bezpecnyvzduch.cz +420 602 312 175